Працівники Бердичівської виправної колонії вчилися гасити пожежу – РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ

Працівники Бердичівської виправної колонії вчилися гасити пожежу

31 липня 2017 року в Бердичівській виправній колонії (№70) проведено навчання щодо дій у разі виникнення пожежі відомчою пожежною охороною спільно з пожежно-рятувальним підрозділом ДСНС.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на berdichev.biz.

Під час занять був відпрацьований алгоритм дій особового складу за умовним сигналом оповіщення «пожежа в установі». Під час навчань було залучено пожежно-рятувальний підрозділ ДСНС з особовим складомв кількості 5 чоловік, на пожежному автомобілі Scania,особовий склад відомчої пожежної охорони на пожежному автомобілі ЗІЛ 130, особливу увагу звернуто на взаємодію при розгортанні пожежно-технічного обладнання від пожежного автомобіля черговою зміною та відомчою пожежною охороною установи у разі виникнення пожежі на об’єктах колонії.

Черговим помічником начальника колонії було оголошено сигнал оповіщення «Пожежа на об’єкті», місце умовної пожежі було розташовано на території виробництва установи в цеху №2 , також умовно була жертва (макет)від задимлення. Відразу було направлено до місця події підрозділ відомчої пожежної охорони установи, в зв’язку з високою задимленістю та неможливістю працювати без апаратів дихання було визвано на допомогу пожежно-рятувальний підрозділ ДСНС, відомча пожежна охорона охолоджувала стіну де знаходився склад з матеріальними цінностями , щоб полум’я пожежі не розповсюдився далі на склад.

Пожежно- рятувальний підрозділ ДСНС в апаратах на стиснутому повітрі ланкою газодимозахисної служби провів обшук приміщень, де було виявлено постраждалого(макет) від задимлення та винесено на зовні, черговий фельдшер надав йому першу медичну допомогу.Пожежу було локалізовано та ліквідовано. Під час занять було відпрацьовано здійснення евакуацію засуджених з території дільниці та їх поіменну перевірку силами чергової зміни колонії, посилення постів охорони установи, локалізація та ліквідація пожежі.

Олег Якобчук.

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*