На Житомирщині війна не дає про себе забути – РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ

На Житомирщині війна не дає про себе забути

22 червня піротехніки Управління ДСНС Житомирщини знищили чергові боєприпаси часів минулих війн.

Перше повідомлення про небезпечну знахідку до рятувальників надійшло із села Федорівка Малинського району. Як з’ясувалося, громадянин на власній присадибній ділянці копав траншею. Під час проведення робіт, він помітив в ґрунті підозрілий предмет. Чоловік припинив будівництво та відразу зателефонував до Служби порятунку «101». Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 76 мм часів минулих війн.

Ще один підозрілий предмет було виявлено в селі Тетерівка Житомирського району. Купаючись в річці, селяни натрапив на небезпечну знахідку, яка лежала на березі.

Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували виявлену знахідку як ручну гранату РГД-42 часів минулих війн. До приїзду піротехніків ділянки виявлення вибухонебезпечних предметів відгородили сигнальною стрічкою.

Управління ДСНС Житомирщини вкотре наголошує, що у разі виявлення підозрілого предмету відразу телефонуйте за екстреними номерами «101» та «102». Категорично забороняється торкатися і пересувати підозрілий предмет. Пам’ятайте, що відповідальність рятує життя!

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*