Луганщина: У Новопскові їздять машини швидкої допомоги з наліпками фонду кандидата – РАДОМИШЛЬ СЬОГОДНІ

Луганщина: У Новопскові їздять машини швидкої допомоги з наліпками фонду кандидата

Чергова спроба обманути електорат напередодні виборів.

За повідомленням сайт Електорат, в смт Новопсков спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА було зафіксовано машини швидкої допомоги, на котрих була наліпки з брендом «Фонду Валерія Мошенського».

В Новопскові (ОВО №114) роз’їжджають автомашини «Нива» з надання первинної медичної допомоги, на яких розташовано рекламу «Фонд Валерія Мошенського», котрий належить кандидату-самовисуванцю в ОВО №114 на проміжних парламентських виборах Валерію Мошенському. На бокових дверях автомобіля розміщено наліпки червоного кольору з надписом «Це авто є дарунком фонду Мошенського» та на задніх дверях розташована наліпка з надписом «Фонд Мошенского» та символіка даного фонду.

Факт того, що автомашини були подаровані «Фондом Валерія Мошенського», спостерігачам ОПОРИ підтвердив головний лікар Новопсковського РТМО Сергій Мага: «Так, ці машини «Фонду Валерія Мошенського». Він їх подарував ще в 2014 році, коли були парламентські вибори, центру первинної медико-санітарної допомоги.»

Інформацію ОПОРІ про машини швидкої допомоги, подаровані «Фондом Валерія Мошенського» також підтвердив головний лікар Новопсковського центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Калюжний: «Ці машини дійсно нам подарував «Фонд Валерія Мошенського». Подаровані нам вони були ще в 2013-му чи 2014-му році, я точно не пам’ятаю. А що стосується наліпок на машинах, то це ми вирішили змінили формат і наклеїли їх ще півроку тому, коли ніхто не знав що відбуватимуться проміжні вибори.»

Сам кандидат в народні депутати України в ОВО №114 Валерій Мошенський та його представники відмовились надавати будь-які коментарі з цього приводу.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що такі методи ведення агітації кандидатами можна трактувати як непрямий підкуп виборців. Відповідно до статті 74 частини 13 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: «Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*